POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ "Z PODWÓRKA NA STADION" O PUCHAR TYMBARKU

21 marca 2014 roku na kompleksie sportowym "Orlik 2012" przy Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku. W zawodach wzięły udział drużyny reprezentujące gminę Kurzętnik, gminę Grodziczno, gminę wiejską Nowe Miasto Lubawskie i gminę miejską Nowe Miasto Lubawskie. W turnieju wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach: 10 lat i 12 lat. W młodszej grupie chłopców pierwsze miejsce zajęła drużyna z Mroczna, drugie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Gwiździnach, a trzecie reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka z Nowego Miasta Lubawskiego. W starszej grupie chłopców pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Mrocznie, drugie miejsce zdobył zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim, na trzecim miejscu uplasowała się reprezentacja Szkoły Podstawowej z Kurzętnika.