XIII WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI TURYSTYCZNEJ W IŁAWIE

16 maja 2014 roku odbył się XIII Festiwal Piosenki Turystycznej w Iławie. W festiwalu wzięły udział uczennice Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Dziewczęta przygotowała pani Sylwia Domżalska – nauczyciel muzyki. W kategorii solowej klas IV – VI trzecie miejsce zajęła Zofia Suchocka, która wykonała piosenkę "Lato, lato" z repertuaru Haliny Kunickiej i filmu "Szatan z siódmej klasy". W kategorii zespołów klas IV – VI zespół wokalno-instrumentalny "Nutki" reprezentujący nowomiejską "dwójkę" zajął również trzecie miejsce. Zespół wystąpił w składzie: Wiktoria Jabłońska kl. VI b – gitara, Wiktoria Kowalska kl. IV b – gitara, Zuzanna Pawłowska kl. IV b – flet i śpiew, Zofia Suchocka kl. IV b – śpiew. Dziewczęta zaprezentowały piosenkę harcerską "Krajka". Gratulujemy sukcesu wykonawczyniom oraz pani Sylwii Domżalskiej i życzymy kolejnych sukcesów.