PRZEDSTAWIENIE MIKOŁAJKOWE W SZPITALU

6 grudnia 2013 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka wystawili w Szpitalu Powiatowym w Nowym Mieście Lubawskim przedstawienie "Czekam aż przyjdziesz, adres mój znasz". Spektakl przeznaczony był dla małych pacjentów z oddziału dziecięcego nowomiejskiego szpitala. Przedstawienie przygotowały panie: Sylwia Cieszyńska, Sylwia Domżalska, Małgorzata Fijałkowska i Agnieszka Dembińska. W role postaci wcielili się młodzi aktorzy z klasy IV b. W ten wyjątkowy dzień, kiedy wszystkie dzieci odwiedza Mikołaj, mali pacjenci obejrzeli nie tylko spektakl, ale również wysłuchali piosenek: "Jedzie Mikołaj", "Pocztówka do świętego Mikołaja". Bardzo miłą niespodziankę sprawił dzieciom Mikołaj, który odwiedził je wraz z wolontariuszami z Miejskiego Klubu Integracji Społecznej.