ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

14 października w Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych. W hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej zgromadzili się pierwszoklasiści wraz ze swoimi wychowawczyniami. W ceremonii ślubowania uczestniczyli również licznie zgromadzeni rodzice. Uroczystość poprowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Sylwia Domżalska. Tekst ślubowania odczytała wicedyrektor szkoły pani Renata Szwarc. Wychowawczyniami najmłodszych uczniów naszej szkoły są panie: Maria Szymankiewicz – klasa I a, Ewa Banaszewska – klasa I b, Marzenna Wujczyk – klasa I c. Po ślubowaniu wszyscy pierwszoklasiści wystąpili w części artystycznej. Na zakończenie gali Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pan Zbigniew Domżalski za sprawą olbrzymiego ołówka przyjął dzieci do grona uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Wszyscy pierwszoklasiści otrzymali z rąk Przewodniczącego Rady Rodziców pana Krzysztofa Cichockiego, wychowawczyń, dyrektora i wicedyrektora szkoły upominki, które przygotowała dla nich Rada Rodziców.