DLA KAŻDEGO COŚ MIŁEGO CZYLI FERIE W SZKOLE

Drodzy Uczniowie!

Przed Wami dwa tygodnie wypoczynku, wykorzystajcie ten czas miło i pożytecznie, pamiętajcie o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie zabaw zimowych oraz podczas poruszania się po drogach. Życzymy Wam wspaniałych białych i mroźnych ferii. Zapraszamy również do skorzystania z wielu różnorodnych propozycji szkoły. Proponujemy zajęcia sportowe między innymi "Rzucankę siatkarską" dla klas czwartych i turniej piłkarski dzikich drużyn dla klas IV – VI, zajęcia rozwijające i wyrównawcze z matematyki, języka polskiego, zabawy z językiem angielskim. Dla miłośników filmu przewidziany jest poranek filmowy. W czasie ferii spotkają się członkowie Szkolnego Koła Caritas oraz dzieci z gromady zuchowej. Zapraszamy również na zajęcia plastyczne (składanki z papieru-Origami, walentynki) gry i zabawy planszowe, zajęcia z grafiki komputerowej, zajęcia kulinarne, mini listę przebojów oraz zajęcia pod tajemniczym tytułem "Obyś swego żółwia w zdrowiu przeżył". Szczegółowy harmonogram zajęć znajduje się na stronie internetowej szkoły w zakładce "Ogłoszenia".