FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - GODNOŚĆ

"Gramy dla ratowania życia dzieci

i godnej opieki seniorów"

Jak co roku Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim zagrała w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 21 Finał przebiegał pod hasłem "Gramy dla ratowania życia dzieci i godnej opieki seniorów". Już w czwartek 10 stycznia 2013 roku w szkole odbyły się dwie dyskoteki - jedna dla dzieci z klas 0 – III,  druga dla uczniów klas starszych. Cały dzień czynna była kawiarenka, która oferowała napoje i przepyszne ciasta upieczone przez rodziców uczniów naszej szkoły. W hali sportowej społeczność szkolna obejrzała dwa przedstawienia. "Rodzinę technicznych" wystawiło kółko teatralne "Krople". Z kolei grupa 01 przedstawiła przepiękne jasełka. Uczniów przygotowały panie: Maria Grugiel, Katarzyna Gross-Nowińska i Sylwia Cieszyńska. Nasze "granie" zakończyliśmy niemałą kwotą - zebraliśmy 2765,71 zł, które zostały przekazane do gimnazjalnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowym Mieście Lubawskim.

Serdecznie dziękujemy rodzicom uczniów naszej szkoły za wielkie wsparcie i ogromne zaangażowanie na rzecz ratowania życia dzieci i godnej opieki seniorów.