Z KOLĘDAMI I PASTORAŁKAMI W FABRYCE MEBLI SZYNAKA ORAZ W KOMENDZIE POWIATOWEJ POLICJI

Podopieczne pani Magdaleny Domżalskiej wystąpiły z kolędami i pastorałkami na spotkaniach wigilijnych w Fabryce Mebli Szynaka oraz w Komedzie Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim. 18 grudnia 2012 roku w restauracji Tiffany podczas opłatkowego spotkania utwory w wykonaniu solistek: Alicji Kremskiej, Igi Neumann, Amelii Kasprzyckiej, Oliwii Olęckiej, Marty Pełki, tria w składzie: Zofia Suchocka, Zuzanna Pawłowska i Hanna Rybicka oraz pań Magdaleny Domżalskiej i Sylwii Domżalskiej wysłuchali zaproszeni goście i pracownicy Fabryki Mebli Szynaka. Przed uczestnikami wigilijnego spotkania wystąpili nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale również nauczyciele i uczniowie nowomiejskiego gimnazjum. Wspaniały występ uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka gospodarze nagrodzili słodkimi smakołykami. Natomiast 20 grudnia 2012 roku nasi artyści przepięknym wykonaniem kolęd i pastorałek stworzyli niepowtarzalną atmosferę wieczoru wigilijnego oraz wprowadzili pracowników Komendy Powiatowej Policji w iście świąteczno-noworoczny nastrój. Do grona solistów dołączyły Diana Śpiewak uczennica klasy IV a, która zagrała kolędę na akordeon oraz Zuzanna Łątkowska z klasy V b. W jej wykonaniu uczestnicy wigilijnego spotkania usłyszeli utwór bożonarodzeniowy na flet. Młodzi artyści złożyli funkcjonariuszom policji życzenia świąteczne i noworoczne. Z kolei Powiatowy Komendant Policji obdarował uczniów upominkami i słodyczami.