PROJEKT EDUKACYJNY "LEPSZA SZKOŁA"

Lepsza Szkoła to projekt edukacyjny Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego. W Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim zainicjowała go pani Małgorzata Potomska – nauczyciel matematyki. Głównym celem projektu jest: badanie efektywności nauczania z matematyki, rozwijanie integracji międzyprzedmiotowej, doskonalenie pracy nauczyciela, możliwość porównywania wyników z rówieśnikami z całej Polski. W tym roku szkolnym uczniowie klas czwartych i piątych naszej szkoły uczestniczą w badaniu efektywności nauczania poprzez rozwiązywanie zadań w kolejnych "sesjach z plusem". Szczegółowe informacje o dacie sprawdzianu otrzymują uczniowie od nauczyciela matematyki – pani Małgorzaty Potomskiej. Wyniki czyli poziom umiejętności i wiedzy omawiane są indywidualnie z uczniem. Wszystkim uczniom życzymy sukcesów i osiągnięcia maksymalnej liczby punktów.