KONKURS DLA KLAS IV "W KRAINIE BAŚNI"

12 czerwca 2013 roku w salce korekcyjnej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się Konkurs dla Klas IV "W krainie baśni". Klasy czwarte Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka reprezentowały pięcioosobowe drużyny. Konkurs przygotowała i poprowadziła pani Mirosława Nowakowska. Zespoły oceniało jury w składzie: pani Anita Leliwa i pani Katarzyna Gross-Nowińska. Drużyny rozwiązywały zadania związane z baśniami H. Ch. Andersena. Czwartoklasiści musieli rozwiązać krzyżówki, wykonać zadanie zespołowe, odpowiedzieć na wylosowane pytania oraz skojarzyć wylosowane wyrazy z tytułem baśni. Komisja konkursowa oceniała również baśniowy strój i ilustrację do baśni. Po podsumowaniu wyników lepszą okazała się drużyna klasy IV b.