SUKCES W XXXIV WOJEWÓDZKIM KONKURSIE KRASOMÓWCZYM MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Ogromny sukces odniosły podopieczne polonistki pani Katarzyny Gross-Nowińskiej w XXXIV Wojewódzkim Konkursie Krasomówczym Młodzieży Szkolnej im. Marii Zientary-Malewskiej w kategorii szkół podstawowych na etapie powiatowym. 16 października 2009 roku w Urzędzie Miejskim odbył się etap miejski konkursu. II miejsce zajęła uczennica klasy VI b Aleksandra Bączek, a III miejsce Zuzanna Kaczerzewska również z klasy VI b. Obie uczennice zakwalifikowały się do kolejnego etapu, który odbył się tego samego dnia w Nowomiejskim Domu Kultury. W XXXIV Wojewódzkim Konkursie Krasomówczym Młodzieży Szkolnej im. Marii Zientary-Malewskiej w kategorii szkół podstawowych I miejsce zajęła Aleksandra Bączek, a III miejsce Zuzanna Kaczerzewska. Gratulujemy!!! Laureatka Aleksandra Bączek wraz z zwycięzcami z innych rejonów naszego województwa wystąpi w środę 21 października 2009 roku w salach zamku w Lidzbarku Warmińskim.