"DNI BIBLIOTEK" - KONKURS "CZY ZNASZ LEKTURY SZKOLNE?"

Z okazji Dni Bibliotek 14 maja 2009 roku  w Szkole Podstawowej Nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim odbył się konkurs "Czy znasz lektury   szkolne?". Konkurs zorganizowały panie: Maria Taranowska - nauczyciel świetlicy szkolnej "U Pinokia" oraz Aneta Bielaszka - nauczyciel biblioteki. Do rywalizacji przystąpiło 54 uczniów z klas I - VI. Uczniowie pisali test sprawdzający znajomość lektur szkolnych na pozimie klas, do których uczęszczają. Najlepszymi czytelnikami i znawcami lektur szkolnych zostali:

Zuzanna Łatkowska klasa I a 24,5/26 pkt. - nauczyciel Anna Kawiecka

Krzysztof Szymankiewicz klasa II b 21/22,5 pkt. - nauczyciel Mariola Orzechowska

Magdalena Resicka klasa III b  22,5/23 pkt. - nauczyciel Hanna Kowalska

Karolina Szymankiewicz klasa IV a 18/23,5 pkt. - nauczyciel Mirosława Nowakowska

Natalia Szczepańska klasa V a 21/26 pkt. - nauczyciel Katarzyna     Gross-Nowińska

Marta Obojska klasa VI b 24/29 pkt. - nauczyciel Katarzyna             Gross-Nowińska