KONCERT NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Na zakończenie roku szkolnego 2014/2015 24 czerwca w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim odbył się koncert uczniów Szkoły Muzycznej I Stopnia w Nowym Mieście Lubawskim. W trakcie koncertu wręczono nagrody absolwentom i wyróżnionym uczniom. Wśród zaproszonych gości był Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank oraz radni nowomiejscy. W koncercie wystąpili: chór Szkoły Muzycznej, z klasy skrzypiec Maja Ossowska i Iga Neumann, z klasy perkusji Cezary Szpanowski i absolwentka Klaudia Wilczewska, z klasy fortepianu duet – Kalina Grubalska i Matylda Łątkowska, Oliwia Trzcińska, Natalia Masłowska i Marika Masłowska, z klasy trąbki Kacper Kłosowski, z klasy fletu Aleksandra Lewicka, z klasy saksofonu absolwentka Sylwia Lewicka, z klasy gitary Monika Guzowska i absolwentka Agata Wieczerzycka. W tym roku szkolnym Szkołę Muzyczną I Stopnia w Nowym Mieście Lubawskim ukończyło ośmioro absolwentów: Magdalena Cherkowska – klasa fortepianu, Weronika Kamińska - klasa skrzypiec, Sylwia Lewicka – klasa saksofonu, Adrian Olejnik – klasa klarnetu, Aleksandra Polak – klasa akordeonu, Weronika Szpakowska – klasa gitary, Klaudia Wilczewska – klasa perkusji, Agata Wieczerzycka – klasa gitary. Koncert prowadziła Katarzyna Różycka. Absolwentom pamiątkowe albumy wręczyli: Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank z Dyrektorem Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej panem Zbigniewem Domżalskim. Uczniowie, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali nagrody książkowe.