KONCERT SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

22 kwietnia 2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się koncert przedrekrutacyjny Szkoły Muzycznej I Stopnia w Nowym Mieście Lubawskim. Koncert przeznaczony był dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Występy uczniów poprzedzone były wierszowanymi zapowiedziami przygotowanymi przez nauczyciela szkoły muzycznej panią Martynę Sarnowską. Koncert rozpoczął gitarzysta Jonasz Pawłowski, po nim wystąpiła Iga Neumann grając na skrzypcach. Patryk Domżalski zagrał na saksofonie w duecie z Wiktorią Modrzewską, która zaprezentowała swoje umiejętności na klarnecie. Wystąpiło również trio trąbek w składzie: Kacper Kłosowski, Wojciech Wajc i pan Bartłomiej Żółtowski. Z kolei Wiktoria Pawłowska zaprezentowała swoje umiejętności na flecie. Przed zgromadzoną w hali publicznością wystąpili pianiści: Marika Masłowska, Kacper Kowalski, Nadia Fanslau, Matylda Łątkowska, Kalina Grubalska oraz akordeonista Szymon Lenga i perkusista Bartosz Zieliński. Koncert bardzo się podobał publiczności i nagrodzony został brawami.