Pomóżmy dzieciom, by każdy z nich stał się tym, kim stać się może.

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

KÓŁKA PRZEDMIOTOWE Z JĘZYKA POLSKIEGO, JĘZYKA ANGIELSKIEGO, JĘZYKA NIEMIECKIEGO, MATEMATYKI, INFORMATYKI, PRYRODY „BADACZ WODY”, HISTORII, WARCABOWO-SZACHOWE.

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE: KÓŁKO PLASTYCZNE, TEATRALNE, ZESPÓŁ WOKALNY, CHÓR.
DRUŻYNA ZUCHOWA I SZKOLNE KOŁO PCK.

ZAJĘCIA SPORTOWE

ZAPASY, KÓŁKO ROWEROWE, PIŁKA NOŻNA DLA KLAS I – III, PROFILAKTYKA WAD POSTAWY, ZAJĘCIA KSZTAŁTUJĄCE KOORDYNACJĘ RUCHOWĄ.

ZAJĘCIA WYRÓWNUJĄCE SZANSE EDUKACYJNE UCZNIÓW

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE Z JĘZYKA POLSKIEGO, MATEMATYKI I JĘZYKA NIEMIECKIEGO, ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE, ZAJĘCIA DYSLEKTYCZNE, LOGOPEDYCZNE, ZAJĘCIA Z TYFLOPEDAGOGIEM I SURDOPEDAGOGIEM.

« Cze