ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

1. 16.09.2015 Wojewódzka Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego w Nowym Grodzicznie

Kategoria – zespół

I miejsce w biegach przełajowych – drużyna Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka

Kategoria – rywalizacja indywidualna

III miejsce – Natalia Waliszewska

„Jestem sprawny” dla klas I – III

II miejsce – drużyna Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka

2. 17.09.2015 VI Turniej o Puchar Premiera Rzeczpospolitej Polskiej

Kategoria – dziewczęta

I miejsce – drużyna „FC GACKI”

I miejsce – drużyna „FC Maliny”

Kategoria – chłopcy

I miejsce –  drużyna „FC SOKOLIKI”

3. 5.09.2015 Wojewódzkie eliminacje Turnieju o Puchar Premiera Rzeczpospolitej Polskiej

Kategoria – dziewczęta

I miejsce – drużyna „FC Maliny”

Kategoria – chłopcy

II miejsce – drużyna „FC Sokoliki”

4. 30.09.2015 Mistrzostwa Makroregionu w Zapasach w Stylu Klasycznym w Supraślu

Igor Shepetun – brązowy medal

5. 10.10.2015 Finał województwa warmińsko-mazurskiego VI Edycji Turnieju Orlika o Puchar Premiera Rzeczpospolitej Polskiej

IV miejsce – drużyna „FC Maliny”

Skład drużyny „FC Maliny”

Wiktoria Langa, Ewelina Ziółkowska, Olga Warmińska, Milena Piceluk, Ines Leliwa, Oliwia Osicka, Klaudia Jakielska, Anna Meler, Eliza Nowakowska, Edyta Orzechowska, Weronika Olszewska

6. 20.10.2015 Powiatowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców w Bratianie

Kwalifikacje do zawodów na szczeblu wojewódzkim

Kategoria – dziewczęta

III miejsce – Otylia Olęcka

V miejsce – Zuzanna Jędrzejewska

X miejsce – Olga Brodzik

Kategoria – chłopcy

IV miejsce – Beniamin Łątkowski

VII miejsce – Karol Józefowicz

IX miejsce – Dominik Kotewicz

7. 23.10.2015 XVII Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny

XII wojewódzki konkurs literacki „Trwałe, kochające się małżeństwo gwarantem szczęścia rodzinnego i osobistego”

Laureat – Kamil Abramowski

Wyróżnienie – Agata Jastrzębska

XII wojewódzki konkurs plastyczny i grafiki komputerowej „Potencjał miłości w rodzinie gości”

Laureat – Stanisław Daszkowski

8. 22.10.2015 Konkurs plastyczny „Kim będę w przyszłości”

Kategoria uczniowie klasy IV – VI

III miejsce – Sandra Gilgenast kl. IV b

9. 5.11.2015  IV Rejonowy Festiwal Pieśni i Piosenki Polskiej w Rudzienicach

I miejsce – Amelia Kasprzycka kl. IV a

10. 10.11.2015 VIII Międzywojewódzki Festiwal Piosenki Patriotycznej

Kategoria zespoły

I miejsce – zespół „Budyń”

Natalia Tomaszewska, Martyna Rumińska, Kornelia Skóra – śpiew, Patrycja Chmielewska – śpiew i flet, Wiktoria Gortatowska – śpiew i tamburyn, Hanna Rybicka – śpiew i gitara

11. 25.11.2015 Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej

III miejsce – drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka  w Nowym Mieście Lubawskim

Krystian Sikorski, Dominik Kotewicz, Mikołaj Pawlicki, Patryk Gozdowski, Alan Klimek, Marcel Jankowski

12. 26.11.2015 Akademia Sportu Andrzeja Suprona

I miejsce – zespół Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim

Oliwia Osicka, Marcel Jankowski, Alan Klimek, Michał Kwiatkowski, Maksymilian Wesołowski, Dominik Kotewicz, Jordan Osmański, Ewelina Ziółkowska, Hubert Barski, Mateusz Wieczorek

13. 05.12.2015 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kadetów w Zapasach w Stylu Klasycznym i mini zapasach dzieci w Lidzbarku Warmińskim

Kategoria Kadeci:

III miejsce – Patryk Cichocki, Igor Shepetun

Kategoria Dzieci:

III miejsca – Ewelina Ziółkowska, Leon Mączkowski

14. 20.01.2016 IX Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek w Kurzętniku

I miejsce – Iga Neumann z klasy V b

15. 23.01.2016  VIII Ogólnopolski Konkurs Wokalny Kolęd i Pastorałek ,,Nad światem cicha noc” w Gdańsku

III miejsce – Amelia Kasprzycka

16. 29.01.2016 Ogólnopolski Festiwal ,,Piosenka jest dobra na zimę” w Szczecinku

Wyróżnienie – Amelia Kasprzycka

17. 19.02.2016 Wojewódzkie Zawody Lekkoatletyczne Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w skoku wzwyż

II miejsce – Dominik Kotewicz

18. 13.02.2016 Międzynarodowy Rzut Ligi Międzyszkolnej w zapasach w stylu wolnym oraz Mistrzostwa Województwa Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu wolnym

Kategoria 73 kg

I miejsce – Igor Shepetun

Kategoria 47 kg

II miejsce – Patryk Cichocki

Kategoria 57 kg

II miejsce – Ewelina Ziółkowska

Kategoria Kadeci

III miejsce – Igor Shepetun, Patryk Cichocki

19. 24.02.2016 Powiatowe Zawody w Mini Piłce Siatkowej

III miejsce – drużyna dziewcząt w składzie: Anna Meler, Alicja Babska, Nadia Fanslau, Zuzanna Orzepowska

20. 16.03.2016 III Powiatowy Konkurs Plastyczny „Tradycje Wielkanocne”

Kategoria klasy I – III prace przestrzenne

I miejsce – Julia Rybicka

III miejsce – Otylia Langa

Wyróżnienia – Kornel Seroczyński, Gabriel Szymański

Kategoria klasy IV – VI prace przestrzenne

I miejsce – Jakub Stabrowski

21. 22.03.2016 Miejski Konkurs Ortograficzny

I miejsce – Natalia Masłowska kl. V b

II miejsce – Patrycja Chmielewska kl. V b

III miejsce – Miłosz Tymecki kl. VI b

 22. 23.03 2016 XVIII edycja Ogólnopolskiego konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „W trosce o nasze bezpieczeństwo”

Kategoria klasy I – III

I miejsce – Maciej Jeda

II miejsce – Milena Bartnicka

III miejsce – Agata Gurzyńska

Wyróżnienia – Klaudia Suchocka, Lena Łożyńska

Kategoria klasy IV – VI

II miejsce – Natalia Masłowska

23. 24.03.2016 Wojewódzki Konkurs Matematyki

Olga Wyrzykowska kl. VI b – laureat

Kornelia Szymankiewicz kl. VI c – laureat

24. 24.03.2016 Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Wiktoria Kowalska kl. VI c – laureat

25. 12.04.2016 Powiatowy Konkurs Ortograficzny „O Złote pióro Starosty”

III miejsce – Patrycja Chmielewska

26. 21.04.2016 Powiatowy Konkurs Recytatorski

Nominacje do Konkursu Rejonowego w Lubawie
Dawid Szramowski
Martyna Sargalska
Kornelia Szymankiewicz

27. 22.04.2016 XV Wojewódzki Festiwal Piosenki turystycznej w Iławie

Kategoria soliści klasy IV – VI
II miejsce – Hanna Rybicka

Wyróżnienie – Iga Neumann

Kategoria zespoły klasy IV – VI
III miejsce – „Budyń” w składzie: Hanna Rybicka, Kornelia Skóra, Marta Chełkowska, Wiktoria Gortatowska, Iga Neumann, Patrycja Chmielewska, Natalia Tomaszewska, Alicja Szramowska i Wiktoria Kowalska

28. 25.05.2016 Miejski Konkurs Literacki „Naród Silny Rodziną”

I miejsce – Kamil Abramowski kl. VI b

II miejsce – Patrycja Chmielewska kl. V b

III miejsce – Kornelia Szymankiewicz kl. VI c

29. 03.06.2016 Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Wyróżnienia:
Karolina Wrzosek kl. V c, Kornelia Szymankiewicz kl. VI c,
Konrad Grzymowicz kl. VI c, Olga Wyrzykowska kl. VI b

30. 03.06.2016 XIV Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne

XI wynik – Kornelia Szymankiewicz kl. VI c

31. 13.06.2016 Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moje wymarzone wakacje”

Kategoria klasy I – III
III miejsce – Amelia Bartkowska kl. III a
Wyróżnienie – Katarzyna Szymankiewicz kl. III a
Kategoria klasy IV – VI
II miejsce – Zuzanna Orzepowska kl. Iv a
III miejsce – Oliwier Kasprowicz kl. V b

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Wrzesień 2017
P W Ś C P S N
« Cze    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930