ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

1. 17.09.2017  I Rzutu Ligi Szkolnej Warmii i Mazur w Zapasach

I miejsce – Ewelina Ziółkowska

I miejsce – Hubert Jabłoński

II miejsce – Konrad Grzymowicz

II miejsce – Ksawery Jagielski

2. 22.09.2017 Wojewódzka Inauguracja Szkolnego Roku Sportowego 2017/2018

Biegi przełajowe 400 m

I miejsce – Adam Zimecki kl. III c

III miejsce – Ignacy Rochewicz kl. III d

3. Orlikowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców – Igrzyska Młodzieży

I miejsce – drużyna chłopców

4. 24.09.2017 Zawody Pierwszego Kroku na Warszawskiej Białołęce

I miejsce – Ewelina Ziółkowska

I miejsce – Hubert Jabłoński

I miejsce – Olaf Hinc

I miejsce – Igor Kalinowski

I miejsce – Mikołaj Malinowski

I miejsce – Paweł Ługiewicz

II miejsce – Karolina Wilk

II miejsce – Karolina Jabłońska

II miejsce – Ksawery Wilk

III miejsce – Patryk Pokojski

III miejsce – Aniela Grzymowicz

III miejsce – Miłosz Bochenek

5. 28.09.2017 II Memoriał im. K. Okołowskiego

III miejsce – Bastian Zdrojewski w biegu na 60 m

II miejsce – Bastian Zdrojewski w skoku w dal

III miejsce – Kornal Zbikowski w skoku w dal

III miejsce – Klaudia Jakielska w skoku wzwyż

III miejsce – Aleksander Wiśniewski w skoku wzwyż

II miejsce – Ewelina Ziółkowska w pchnięciu kulą

6. 30.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Makroregionu D

II miejsce – Ewelina Ziółkowska

7. 05.10.2017 Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

I miejsce – drużyna chłopców

III miejsce – drużyna dziewcząt

 8. 16.10.2017 Mistrzostwa Rejonu Chłopców „Piłka Nożna na Orlikach”

I miejsce – drużyna chłopców

w składzie: Maciej Malicki, Kornel Zbikowski, Kornel Seroczyński, Dominik Raszkowski, Ksawery Jagielski, Nikodem Jaskulski, Miłosz Bochenek, Beniamin Łątkowski, Marceli Kowalski, Juliusz Bucha, Jakub Ryczkowski, Bastian Zdrojewski, Olaf Hinc

9. 25.10.2017 VII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moja pasja kluczem do sukcesu”

Kategoria szkoły podstawowe klasy IV – VI

I miejsce – Wojciech Beyer

III miejsce – Patryk Domżalski

10. 27.10.2017 Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

IV miejsce – Maciej Malicki kl. V b

V miejsce – Wiktoria Langa kl. VI a

V miejsce – Lucjan Tessmer kl. V b

X miejsce – Anna Meler kl. VI b

11. 04.11.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek w Zapasach Kobiet w Piotrkowie Trybunalskim

II miejsce – Ewelina Ziółkowska

12. 04.11.2017 II Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży z Okazji Święta Niepodległości O Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty

III miejsce – Michał Jeda w kategorii klasy I – III

II miejsce – Maciej Jeda w kategorii klasy IV – VI

13. 08.11.2017 X Międzywojewódzki Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej

III miejsce – Amelia Kasprzycka

Wyróżnienie – Otylia Olęcka

14. 09.11.2017 VI Rejonowy Festiwal Pieśni i Piosenki Polskiej w Lasecznie

Wyróżnienie – Antoni Fijałkowski

 15. 25.11.2017 Międzywojewódzki Turniej Zapaśniczy w Zapasach w Stylu Wolnym

I miejsce – Hubert Jabłoński

I miejsce – Denis Shepetun

I miejsce – Ksawery Jagielski

III miejsce – Patryk Cichocki

16. 28.11.2017 XVIII edycja „Z podwórka na stadion” Tymbark 2017/2018

I miejsce – drużyna chłopców U-8

III miejsce – drużyna dziewcząt U-12

IV miejsce – drużyna chłopców U-10

17. 10.12.2017 Otwarte Mistrzostwa Województwa w Lubawie Zrzeszenia LZS w Zapasach w Stylu Klasycznym

I miejsce – Patryk Cichocki

I miejsce – Ksawery Jagielski

II miejsce – Denis Shepetun

18. 14.12.2017 IX Gala Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego

VII miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim

19. 15.12.2017 Mistrzostwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego o Puchar Przewodniczącego SZS w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

I miejsce – drużyna chłopców

w składzie: Bastian Zdrojewski, Jakub Ryczkowski, Dominik Raszkowski, Maciej Malicki, Miłosz Bochenek, Juliusz Bucha, Kornel Zbikowski, Ksawery Jagielski, Nikodem Jaskulski, Marceli Kowalski

20. 17.01.2018 XI Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

Kategoria klasy 0 – II

II miejsce – Antoni Fijałkowski

Kategoria klasy IV – VII

                                Wyróżnienia – Otylia Olęcka, Amelia Żurańska

21. 23.02.2018   18. Gala Sportu Nowomiejskiego

VII miejsce – Ewelina Ziółkowska – zapasy

22. 13.02.2018 I Powiatowy Konkurs Zespołów Tanecznych „Moc Tańca”

Kategoria klasy I – III

III miejsce – „Pomponiki”

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim

Kategoria klasy IV – VII

II miejsce – zespół „Dance Queens”

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim

23. 16.02.2018 Miejski Konkurs Ortograficzny

II miejsce – Igor Orzeł

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim

24. 07.02.2018  Mistrzostwa Polski w Szachach w Szklarskiej Porębie

IV miejsce – Maciej Jeda

XVII miejsce – Michał Jeda

25. 05.02.2018 Mistrzostwa Warmińsko-Mazurskiego SZS w Warcabach Dziewcząt i Chłopców

I miejsce – drużyna chłopców rocznik 2005 i młodsi

II miejsce – Weronika Mróz

I miejsce – Adam Zemecki

II miejsce – Maciej Jeda

II miejsce – Michał Podborowski

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Lipiec 2018
P W Ś C P S N
« Cze    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031