ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

1. 01.12.2015 Turnieje matematyczno-sportowe

Komisja: Anna Gąsiorek, Anna Konieczna, Krzysztof Przybysz, Małgorzata Potomska, Renata Szwarc, Edyta Rogozińska

Kategoria klasy VI

I miejsce – klasa VI c

II miejsce – klasa VI b

III miejsce – klasa VI a

Kategoria klasy V

I miejsce – klasa V b

II miejsce – klasa V a

III miejsce – klasa V c

Kategoria klasy IV

I miejsce – klasa IV a

II miejsce – klasa IV b

2. 01.12.2015 Konkurs „Rachmistrz szkoły”

Komisja: Małgorzata Potomska, Renata Szwarc, Edyta Rogozińska

I miejsce – Filip Klarowski kl. V a

II miejsce – Olga Wyrzykowska kl. VI b

III miejsce – Wiktoria Kowalska kl. VI c

IV miejsce – Zofia Suchocka kl. VI c

V miejsce – Konrad Grzymowicz kl. VI c

3. 01.12.2015 Konkurs układania kostki Rubika

Komisja: Małgorzata Potomska, Renata Szwarc, Edyta Rogozińska

I miejsce – Kacper Montowski kl. VI c

II miejsce – Kacper Kowalski kl. V c

III miejsce  – Konrad Grzymowicz kl . VI c

4. 01.12.2015 Podchody matematyczne

Komisja: Małgorzata Potomska, Renata Szwarc, Edyta Rogozińska

I miejce – drużyna klasy V c w składzie: Wiktoria Stubecka, Karolina Wrzosek, Julia Baranek, Natalia Szczepańska, Weronika Wiśniewska

II miejsce – drużyna klasy IV b w składzie: Michał Kwiatkowski, Maksym Bartnicki, Jakub Rutecki, Artur Zgliczyński

III miejsce – drużyna klasy V b w składzie: Aleksandra Tasarz, Iga Neumann, Oliwia Raszkowska, Natalia Masłowska oraz Eliza Nowakowska z klasy V a

5. 01.12.2015 Turniej warcabowy

Komisja: Roman Biegajski, Robert Wróblewski, Małgorzata Potomska

I miejsce – Maciej Jeda kl. III b

II miejsce – Kacper Biegajski kl. V a

III miejsce – Emil Wierzbicki kl. V c

6. 01.12.2015 Szkolny Konkurs Ortograficzny

Komisja: Katarzyna Gross-Nowińska, Anita Leliwa, Mirosława Nowakowska

I miejsce – Kornelia Szymankiewicz kl. VI c, Anna Meler kl. IV b

II miejsce – Beniamin Łątkowski kl. IV a, Marceli Kowalski kl. IV b

III miejsce – Nikodem Jaroszek kl. V c, Natalia Szczepańska kl. V c,

Julia Leska kl. VI c

7. 08.12.2015 Szkolny Konkurs Ortograficzny

Komisja: Mirosława Nowakowska, Katarzyna Gross-Nowińska

I miejsce – Kornelia Skóra kl. VI b

II miejsce – Miłosz Tymecki kl. VI b

III miejsce – Wiktoria Kowalska kl. VI c

8. 19.02.2016 I Szkolny Turniej Piłki Ręcznej

I miejsce – drużyna klas V a i V b

II miejsce – drużyna klasy VI b chłopców

III miejsce – drużyna klasy V c

9. 25.02.2016 Turniej klas czwartych „Rzucanka Siatkarska”

I miejsce – drużyna klasy IV a

10. 25.02.2016 Konkurs recytatorski dla klas I – III

Komisja: Alina Bączek, Paulina Kopkowska-Dąbrowska, Agnieszka Dembińska

Kategoria klasy I

I miejsce – Aleksandra Lendzion kl. I d

II miejsce – Dawid Szramowski kl. I a

III miejsce – Pola Seroczyńska kl. I c

III miejsce – Lena Zbikowska kl. I c

Kategoria klasy II

I miejsce – Kornel Zbikowski kl. II c

II miejsce – Marika Masłowska kl. II a

III miejsce – Jan Bułkowski kl. II b

Kategoria klasy III

I miejsce – Oliwia Gortatowska kl. III c

II miejsce – Katarzyna Szymankiewicz kl. III a

III miejsce – Martyna Sargalska kl. III a

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Wrzesień 2017
P W Ś C P S N
« Cze    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930