ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

UCZNIOWIE Z NAJLEPSZYMI WYNIKAMI

Średnia 5,82

Pola Seroczyńska

Średnia 5,78

Eliza Nowakowska

Średnia 5,75

Marta Kwiatkowska

Średnia 5,73

Kornel Seroczyński

Średnia 5,67

Marika Masłowska

Julia Zachwieja

Średnia 5,64

Michał Kwiatkowski

Średnia 5,57

Maja Lewandowska

Jakub Rutecki

Średnia 5,56

Przemysław Ziętarski

Średnia 5,50

Juliusz Bucha

Dawid Markuszewski

Bartosz Malicki

Średnia 5,39

Mikołaj Pawlicki

Średnia 5,36

Marcel Okumski 

Julia Rybicka

Barbara Zawadzka

Olga Marchwicka

Średnia 5,33

Kornel Zbikowski

Tymoteusz Patalon

Michał Szwaracki

Średnia 5,27

Antoni Splitt

Magdalena Zaciera

Martyna Sargalska

Milena Bartnicka

Maciej Malicki

Średnia 5,25

Maja Michalska

Średnia 5,18

Maksymilian Szkutnik

Hubert Zapałowski

Katarzyna Szymankiewicz

Dawid Mączkowski

Jakub Patalon

Lena Rybicka

Średnia 5,17

Eliza Wyrzykowska

Jan Kawiecki

Kacper Krukowski

Średnia 5,14

Marceli Kowalski

Maciej Ławicki

Nikodem Jaroszek

Średnia 5,09

Anna Krukowska

Otylia Lange

Tomasz Leliwa

Maciej Jeda

Kamil Mączkowski

Alicja Babska

Średnia 5,08

Antoni Suchocki

Aleksandra Jaroszewska

Średnia 5,00

Maja Kowalkowska

Kinga Spalik

Szymon Rezmer

Zuzanna Szałkowska

Patryk Domżalski

Hubert Jabłoński

Igor Kalinowski

Maja Aranowska

Olgierd Orzechowski

Amelia Rogowska

Aleksander Roch

Kacper Wiśniewski

Łukasz Barski

Mikołaj Lewandowski

Otylia Olęcka

Dawid Splitt

Ines Leliwa

Średnia 4,94

Anna Nowak

Natalia Szczepańska

Średnia 4,93

Sandra Gilgenast

Średnia 4,92

Miłosz Bochenek

Błażej Kotewicz

Nikodem Orzechowski

Kajetan Deja

Tymoteusz Morenc

Średnia 4,91

Jakub Jaroszewski

Kacper Suszyński

Agata Chiniewicz

Klaudia Flaszyńska

Aleksandra Stybowska

Wojciech Beyer

Mikołaj Milkowski

Amelia Żurańska

Średnia 4,86

Olga Brodzik

Artur Zgliczyński

Średnia 4,83

Jan Bułkowski

Maria Jankowska

Martyna Jesionowska

Paulina Wiśniewska

Maurycy Górski

Hubert Meler

Kacper Kowalski

Średnia 4,82

Jakub Grabowski

Kamil Michalski

Antonio Przeradzki

Gabriel Szymański

Lena Zbikowska

Karolina Jabłońska

Julia Ławicka

Barbara Mierzyńska

Dawid Wrzosek

Ignacy Jaroszek

Kornelia Wiśniewska

Kacper Bartnicki

Wiktoria Fijałkowska

Zuzanna Lewandowska

Marcin Machajski

Jakub Ryczkowski

Oliwia Gortatowska

Laura Ujazdowska

Amelia Wysocka

Średnia 4,79

Anna Meler

Średnia 4,78

Kacper Bączkowski

Maja Mędziak

Filip Klarowski

Średnia 4,77

Wiktor Kopiczyński

Średnia 4,75

Oliwia Gurska

Agata Mikołajczewska

Natalia Kitowska

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Listopad 2019
P W Ś C P S N
« Paź    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930