ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce za I półrocze roku szkolnego 2018/2019

średnia 5,82

Pola Seroczyńska kl. IV a

średnia 5,73

Kornel Seroczyński kl. VI b

średnia 5,57

Jakub Rutecki kl. VII a

średnia 5,58

Julia Zachwieja kl. V c

Marta Kwiatkowska kl. V a

średnia 5,50

Przemysław Ziętarski kl. VIII a

średnia 5,43

Michał Kwiatkowski kl. VII a

Eliza Nowakowska kl. VIII a

średnia 5,42

Dawid Markuszewski kl. V a

Bartosz Malicki kl. V c

Marika Masłowska kl. V c

średnia 5,36

Michał Szwaracki kl. VIII a

Martyna Sargalska kl. VI a

średnia 5,33

Juliusz Bucha kl. V a

 średnia 5,27

Magdalena Zaciera kl. IV b

Maciej Malicki kl. VI b

Jakub Patalon kl. VI b

Marcel Okumski kl. IV a

średnia 5,25

Maja Lewandowska kl. V c

Maja Michalska kl. V c

średnia 5,19

Barbara Zawadzka kl. IV a

średnia 5,18

Julia Rybicka kl. IV a

średnia 5,17

Tymoteusz Patalon kl. V b

Jan Kawiecki kl. V c

Hubert Jabłoński kl. V a

Kornel Zbikowski kl. V a

średnia 5,14

Mikołaj Pawlicki kl. VIII a

średnia 5,09

Hubert Zapałowski kl. IV a

Maksymilian Szkutnik kl. IV a

Olga Marchwicka kl. IV b

Tomasz Leliwa kl. VI a

Katarzyna Szymankiewicz kl. VI a

Milena Bartnicka kl. VI b

Dawid Mączkowski kl. VI b

średnia 5,07

Maciej Ławicki kl. VII a

średnia 5,00

Maja Kowalkowska kl. IV b

Otylia Lange kl. IV b

Antoni Suchocki kl. V a

Igor Kalinowski kl. V a

Jan Bułkowski kl. V b 

Aleksander Roch kl. VI a

Kamil Mączkowski kl. VI b

Lena Rybicka kl. VI b

Marceli Kowalski kl. VII a

Nikodem Jaroszek kl. VIII b

średnia 4,92

Miłosz Bochenek kl. V a

Patryk Domżalski kl. V a

Błażej Kotewicz kl. V a

Aleksandra Jaroszewska kl. V c

Olgierd Orzechowski kl. V c

średnia 4,91

Lena Zbikowska kl. IV a

Kinga Spalik kl. IV b

Szymon Rezmer kl. IV c

Kacper Bartnicki kl. VI a

Kacper Wiśniewski kl. VI a

Maciej Jeda kl. VI b

Mikołaj Lewandowski kl. VI b

średnia 4,86

Artur Zgliczyński kl. VII a

Eliza Wyrzykowska kl. VIII a

średnia 4,83

Agata Mikołajczewska kl. V b

Maja Aranowska kl. V c

Kajetan Deja kl. V c

Kacper Krukowski kl. V c

Tymoteusz Morenc kl. V c

średnia 4,82

Jakub Grabowski kl. IV a

Jakub Jaroszewski kl. IV a

Anna Krukowska kl. IV a

Antoni Splitt kl. IV a

Aleksandra Stybowska kl. IV c

Zuzanna Szałkowska kl. IV c

Łukasz Barski kl. VI b

Amelia Żurańska kl. VI b

Mikołaj Milkowski kl. VI b

Dawid Splitt kl. VI c

średnia 4,79

Sandra Gilgenast kl. VII a

Olga Brodzik kl. VII a

Anna Nowak kl. VIII a

Kacper Kowalski kl. VIII b

Wiktor Kopiczyński kl. VIII b

średnia 4,75

Martyna Jesionowska kl. V b

Nikodem Orzechowski kl. V c

Amelia Rogowska kl. V c

 

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Sierpień 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Ja w internecie