Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim wzięli udział w konkursie organizowanym przez Rejonowe Koło Pszczelarzy w Nowym Mieście Lubawskim. Tematyka konkursu obejmowała życie pszczół  w środowisku naturalnym. Głównym celem konkursu plastycznego było pogłębianie świadomości dzieci, młodzieży i osób dorosłych na temat dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą pszczoła miodna. Uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni przez organizatorów konkursu. W kategorii grupy przedszkolne pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Flaszyńska, na trzecim miejscu uplasowała się Liliana Połomska. W tej kategorii wyróżniono Tymona Sargalskiego i Igora Antkowskiego. W kategorii klasy I – III drugie miejsce zdobyła Julia Kamińska, a trzecie Wiktoria Cybulska. Wyróżnienia otrzymali: Matylda Ławicka i Inga Ankowska. Zwycięzcą w kategorii klasy IV – VIII został Aleksander Roch, drugie miejsce wywalczyła Milena Bartnicka. Wśród wyróżnionych byli: Zuzanna Szałkowska, Zuzanna Lewandowska, Sara Rucińska i Ignacy Rochewicz. Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym. Wręczenie nagród odbędzie się 14 lipca 2019 roku w Domu Kultury w Łąkorzu podczas V Festiwalu Chleba i Miodu.

Czerwiec 2019
« Maj   Wrz »