Grupa przedszkolna „Motylki” z Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim podczas zajęć realizowanych w ramach projektu „Rozwój kompetencji wychowanków przedszkoli Gminy Miejskiej Nowe Miasto Lubawskie” wraz z nauczycielem panią Barbarą Milewską i z wychowawcą panią Małgorzata Kozłowską uczestniczyła w zajęciach języka angielskiego w terenie.Przedszkolaki udały się na warsztaty do szklarni, która powstała przy naszej szkole, gdzie utrwaliły słownictwo, nazywając warzywa i kolory kwiatów, które w tym miejscu widziały. Przypomniały sobie również liczebniki oraz zwroty potoczne. Dzieci bardzo chętnie podlewały roślinki i opowiadały o swoich doświadczeniach związanych z prowadzeniem ogródka.

Maj 2019
« Kwi