ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

Grupa przedszkolna „Motylki” z Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim podczas zajęć realizowanych w ramach projektu „Rozwój kompetencji wychowanków przedszkoli Gminy Miejskiej Nowe Miasto Lubawskie” wraz z nauczycielem panią Barbarą Milewską i z wychowawcą panią Małgorzata Kozłowską uczestniczyła w zajęciach języka angielskiego w terenie.Przedszkolaki udały się na warsztaty do szklarni, która powstała przy naszej szkole, gdzie utrwaliły słownictwo, nazywając warzywa i kolory kwiatów, które w tym miejscu widziały. Przypomniały sobie również liczebniki oraz zwroty potoczne. Dzieci bardzo chętnie podlewały roślinki i opowiadały o swoich doświadczeniach związanych z prowadzeniem ogródka.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Maj 2019
P W Ś C P S N
« Kwi   Cze »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Ja w internecie