Grupę przedszkolną „Biedronki” w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odwiedził iluzjonista pan Piotr Zaleś. Przedszkolaki wraz z wychowawczynią panią Martą Marchwicką obejrzały ciekawe popisy iluzjonistyczne w wykonaniu gościa. Pokaz odbył się w sali „Biedronek”. Pan Zaleś żonglował, wykonał magiczne sztuczki z piłkami, chusteczkami, różdżkami, kapeluszem. Zaprezentował magiczną książka, która sama się koloruje. Iluzjonista zapraszał dzieci do pomocy w poszczególnych sztuczkach. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem przyglądały się występom i chętnie brały w nich udział.

Maj 2019
« Kwi   Cze »