Na polach Grunwaldu, dnia 26 października 2018 roku odbyły się  Mistrzostwa  Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Na uroczystym otwarciu tak szacownych zawodów, oczywiście nie mogło zabraknąć pana Wacława Wasieli -przewodniczącego SZS w województwie warmińsko-mazurskim, a jednocześnie organizatora imprezy sportowej. Pogoda nie była sprzyjająca, jednakże organizatorzy nie zawiedli i przygotowali dla zawodników ciepły poczęstunek. Nie sprawili zawodu również nasi zawodnicy czyli uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusz Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim, bo zajęli wysokie 5 miejsce, tym samym zdobywając puchar. Skład zwycięskiej drużyny to: Paweł Ługiewicz, Kornel Zbikowski, Dawid Mączkowski, Kamil Mączkowski, Juliusz Bucha, Marceli Kowalski, Nikodem Jaskulski, Dominik Raszkowski, Wojciech Lendzion, Olaf Hinc. Gratulacje!

« Wrz   Lis »