23 października w Mszanowie odbyły się Dni Seniora. Organizatorem uroczystości był Zarząd Związku Emerytów i Rencistów w Nowym Mieście Lubawskim. Imprezę uświetnili krótką częścią artystyczną uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Dla zgromadzonej w sali publiczności zaśpiewali: zespół „Fart” oraz solistki Milena Bartnicka, Otylia Olęcka i Aleksandra Jaroszewska. Zespół i solistki przygotowała pani Magdalena Domżalska. Swoje umiejętności taneczne zaprezentował zespół prowadzony przez panią Małgorzatę Prokop. Podopieczni pani Małgosi wystąpili w dwóch tańcach. Organizatorzy podziękowali młodym wykonawcom słodkim poczęstunkiem, a paniom kwiatami.

« Wrz   Lis »