ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

23 października w Mszanowie odbyły się Dni Seniora. Organizatorem uroczystości był Zarząd Związku Emerytów i Rencistów w Nowym Mieście Lubawskim. Imprezę uświetnili krótką częścią artystyczną uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Dla zgromadzonej w sali publiczności zaśpiewali: zespół „Fart” oraz solistki Milena Bartnicka, Otylia Olęcka i Aleksandra Jaroszewska. Zespół i solistki przygotowała pani Magdalena Domżalska. Swoje umiejętności taneczne zaprezentował zespół prowadzony przez panią Małgorzatę Prokop. Podopieczni pani Małgosi wystąpili w dwóch tańcach. Organizatorzy podziękowali młodym wykonawcom słodkim poczęstunkiem, a paniom kwiatami.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Październik 2018
P W Ś C P S N
« Wrz   Lis »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031