ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

13 czerwca 2018 roku uczniowie Szkoły Muzycznej I Stopnia w Nowym Mieście Lubawskim brali udział w wycieczce do Ośrodka Chopinowskiego w Szafarni koło Golubia-Dobrzynia. Przepięknie położona posiadłość przywitała uczniów ciszą i spokojem. Malowniczo położony dom wśród starych, szumiących drzew wciąż jakby brzmiał muzyką Chopina. Uczestników przywitała pani przewodnik, która opowiadała o latach dzieciństwa Fryderyka. Jej opowieści przeplatane były żywą muzyką kompozytora graną przez  pana Marcina Łęckiego. Uczniowie wysłuchali poloneza, mazurka i walca. Później mieli okazję zwiedzić cały dom, podziwiać piękne, stylowe wnętrza i szukać wspomnień po Fryderyku. Po spacerze cienistymi alejkami parkowymi na uczestników czekało ognisko i kiełbaski.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Czerwiec 2018
P W Ś C P S N
« Maj   Wrz »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Ja w internecie