ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

Od wielu lat Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim uczestniczy w ogólnopolskiej akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Celem akcji jest zachęcanie rodziców, wychowawców i inne osoby dorosłe do codziennego co najmniej dwudziestominutowego czytania dzieciom. Koordynatorki szkolnej akcji panie: Alina Bączek, Agnieszka Dembińska i Marta Marchwicka zachęcały uczniów klas I – III do udziału w przedsięwzięciu. „Cała Polska Czyta Dzieciom” to społeczna akcja, która ma na celu propagowanie czytelnictwa wśród małych dzieci, ich rodziców. Polega głównie na finansowaniu spotów reklamowych w mediach. Zaproszeni goście czytali dzieciom w hali sportowej szkoły i salce korekcyjnej. Czytanie zapoczątkowała 4 czerwca Wicedyrektor Szkoły Podstawowej pani Renata Szwarc. Dzieciom z naszej szkoły czytali także; oficer prasowy Komendy powiatowej policji pani Ludmiła Mroczkowska, pielęgniarka szkolna pani Krystyna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej pan Marcin Rezmer oraz nauczyciel Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pani Agnieszka Dembińska.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Czerwiec 2018
P W Ś C P S N
« Maj   Wrz »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Ja w internecie