Działaniem w miesiącu maju w ramach programu „Wychowanie przez kulturę fizyczną ku wartościom” było przeprowadzenie szkolnego konkursu „uczeń fair-play”   Celem przedsięwzięcia jest propagowanie postawy fair-play nie tylko będąc zawodnikiem, kibicem ale nade wszystko w dniu codziennym. Poza tym wzmacnianie, upowszechnianie oraz nagradzanie dobrych zachowań ma się przyczynić do szerzenia „dobrych zachowań” wśród uczniów naszej szkoły. Każda klasa wybrała swojego kandydata, na którego społeczność szkolna mogła oddać swój głos. Głosowania 30 maja 2018 roku dokonała komisja w składzie: Anna Meler, Oliwia Osicka, Sandra Gilgenast, Alicja Babska oraz Anna Daniłowicz. Po podliczeniu głosów uczniem fair-play w roku szkolnym 2017/2018 został Maciej Malicki. Nagrodę – statuetkę dla zwycięzcy ufundował Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim pan Zbigniew Domżalski. Natomiast dla wszystkich pozostałych kandydatów na ucznia fair-play Rada Rodziców ufundowała dwugodzinny pobyt w aquaparku Pluski. Wyjazd odbędzie się 20 czerwca 2018 roku. Serdecznie gratulujemy wszystkim kandydatom i zwycięzcy.

Maj 2018
« Kwi   Cze »