19 kwietnia 2018 roku w Iławie odbyły się XV Spotkania Pianistyczne o Puchar Burmistrza i Przewodniczącego Rady Miejskiej Iławy. Jest to cykliczny konkurs dla pianistów szkół muzycznych I stopnia odbywający się co 2 lata. Spotkania mają zasięg ogólnopolski. W tym roku do rywalizacji przystąpiło 29 uczniów w dwóch kategoriach wiekowych. Nowomiejską Szkołę Muzyczną reprezentowali Anna Samulewicz z kl. II/6 nauczyciela Ewy Wieczorkowskiej oraz Nikodem Golder z kl. II/6  nauczyciela Marii Artiemiew – oboje startowali w najliczniejszej kategorii wiekowej. Nikodem Golder uzyskał wyróżnienie I stopnia. Jest to jego pierwszy i mamy nadzieję nie ostatni sukces. W maju będzie reprezentował naszą szkołę na konkursie ogólnopolskim Alla Polacca w Warszawie – trzymamy kciuki. Gratulujemy uczniom i nauczycielom prowadzącym.

Kwiecień 2018
« Mar   Maj »