ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

19 kwietnia 2018 roku w Iławie odbyły się XV Spotkania Pianistyczne o Puchar Burmistrza i Przewodniczącego Rady Miejskiej Iławy. Jest to cykliczny konkurs dla pianistów szkół muzycznych I stopnia odbywający się co 2 lata. Spotkania mają zasięg ogólnopolski. W tym roku do rywalizacji przystąpiło 29 uczniów w dwóch kategoriach wiekowych. Nowomiejską Szkołę Muzyczną reprezentowali Anna Samulewicz z kl. II/6 nauczyciela Ewy Wieczorkowskiej oraz Nikodem Golder z kl. II/6  nauczyciela Marii Artiemiew – oboje startowali w najliczniejszej kategorii wiekowej. Nikodem Golder uzyskał wyróżnienie I stopnia. Jest to jego pierwszy i mamy nadzieję nie ostatni sukces. W maju będzie reprezentował naszą szkołę na konkursie ogólnopolskim Alla Polacca w Warszawie – trzymamy kciuki. Gratulujemy uczniom i nauczycielom prowadzącym.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Kwiecień 2018
P W Ś C P S N
« Mar   Maj »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Ja w internecie