ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

10 marca 2018 roku po raz kolejny wolontariusze ze Szkolnego Koła PCK ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim uczestniczyli w akcji „Godne Dzieciństwo”. W tym przedsięwzięciu uczniowie chętnym klientom sklepu Tesco pakują zakupione towary w zamian otrzymują zapłatę w postaci datku wrzuconego do puszki. W tym dniu wolontariuszami byli: Oliwia Osmańska, Karolina Wilk, Joanna Witkowska, Radosław Chyliński, Aleksander Wiśniewski, Sandra Gilgenast, Marceli Kowalski, Kamil Otremba, Anna Meler, Igor Godziński i Julia Dulińska. Organizatorzy serdecznie dziękują wymienionym uczniom za aktywne włączenie się do akcji oraz ich rodzicom za wspaniałą współpracę. Podziękowania kierujemy również do pracowników sklepu Tesco, którzy zawsze chętnie wspomagają tę inicjatywę oraz wszystkim klientom, którzy wykazali się dużą ofiarnością, bowiem udało się zebrać 2 tysiące złotych. Pieniądze te zostaną przeznaczone na pomoc wielkanocną seniorom, będącym w trudnej sytuacji materialnej. Opiekunami podczas akcji „Godne dzieciństwo” były panie: Małgorzata Potomska i Małgorzata Głowacka.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Marzec 2018
P W Ś C P S N
« Lut   Kwi »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031