ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

15 lutego 2018 roku został rozstrzygnięty Powiatowy Konkurs Plastyczny „Zabawy zimowe”. Organizatorem przedsięwzięcia była Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Tereszewie. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I – VII Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Podopieczne pani Magdaleny Domżalskiej zostały wyróżnione i nagrodzone w kategorii klasy IV – VII. Drugie miejsce w konkursie zajęła Maria Szudzińska, a Paulina Wiśniewska otrzymała wyróżnienie. Obie uczennice otrzymały dyplomy i upominki. Gratulujemy dziewczynkom i pani Magdalenie Domżalskiej.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Luty 2018
P W Ś C P S N
« Sty   Mar »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  
Ja w internecie