W Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim w grupie przedszkolnej 05 „Smerfy” zostały zorganizowane warsztaty, które prowadziła pani Karolina Czołba. Pani Karolina zajmuje się sztuką ręcznego tworzenia i dekorowania kartek i albumów. Technika ta nazywa się scrapbooking. Jest to wspaniałe hobby a zarazem i świetna zabawa. Pani Karolina pokazała dzieciom różne materiały i maszynki, a następnie przy pomocy kilku rodziców zrobiła z dziećmi piękne i kolorowe kartki, które wręczyły dziadkom. Smerfy były zachwycone, a czas minął w i miłej i przyjaznej atmosferze.

Luty 2018
« Sty   Mar »