ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

W Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim w grupie przedszkolnej 05 „Smerfy” zostały zorganizowane warsztaty, które prowadziła pani Karolina Czołba. Pani Karolina zajmuje się sztuką ręcznego tworzenia i dekorowania kartek i albumów. Technika ta nazywa się scrapbooking. Jest to wspaniałe hobby a zarazem i świetna zabawa. Pani Karolina pokazała dzieciom różne materiały i maszynki, a następnie przy pomocy kilku rodziców zrobiła z dziećmi piękne i kolorowe kartki, które wręczyły dziadkom. Smerfy były zachwycone, a czas minął w i miłej i przyjaznej atmosferze.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Luty 2018
P W Ś C P S N
« Sty   Mar »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  
Ja w internecie