ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

W poszukiwaniu tegorocznego idola autorka programu „Wychowanie przez kulturę fizyczną ku wartościom” pani Anna Daniłowicz swoje kroki skierowała do MOSiR w Nowym Mieście Lubawskim a dokładnie do Klubu Sportowego „Drwęca”. Wszystkich zainteresowanych kim jest tegoroczny idol, zapraszamy do przeczytania wywiadu z …. Wielobarwną osobowością, która całym sercem oddana jest sportowi. Przeprowadzona rozmowa umieszczona jest na tablicy w dolnym holu naszej szkoły.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Luty 2018
P W Ś C P S N
« Sty   Mar »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  
Ja w internecie