ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

W środę 21 lutego 2018 roku reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim wzięła udział w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego Chłopców w Halową Piłkę Nożną. Zawody były jednocześnie II Memoriałem im. Jerzego Perschke. Turniej odbył się w Nowym Mieście Lubawskim. Drużyna naszej szkoły zajęła 8. miejsce wygrywając 2:0 ze Szkoła Podstawową w Marzęcicach, remisując ze Szkołą Podstawową Nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim oraz przegrywając 0:1 ze Szkoła Podstawową w Kurzętniku. W naszej drużynie zagrali: Marceli Kowalski, Juliusz Bucha, Kornel Zbikowski, Ksawery Jagielski, Bastian Zdrojewski, Kornel Seroczyński, Maciej Malicki, Dominik Raszkowski, Nikodem Jaskulski.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Luty 2018
P W Ś C P S N
« Sty   Mar »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  
Ja w internecie