ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

20 stycznia 2018 roku reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Sokół rozpoczęli starty w nowym sezonie. W Kętrzynie odbyły się Mistrzostwa Województwa w zapasach w stylu wolnym w kategoriach mini zapasy, kadet, junior. Mistrzem województwa w mini zapasach został Hubert Jabłoński, a brązowe medale w kategorii kadet i junior zdobyli: Patryk Cichocki i Konrad Grzymowicz. 

10 lutego 2018 roku, w pierwszy weekend po feriach zimowych w Karolewie odbyła się Wojewódzka Liga Zapaśnicza Młodzików w zapasach w stylu wolnym, na której brązowe medale zdobyli Denis Shepetun oraz Ksawery Jagielski. Gratulujemy zapaśnikom z UKS „Sokół” oraz trenerowi panu Krzysztofowi Przybyszowi. 17 lutego nowomiejskich adeptów tej sztuki walki czeka start w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego w zapasach w stylu klasycznym, które odbędą się w Lidzbarku Warmińskim.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Luty 2018
P W Ś C P S N
« Sty   Mar »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  
Ja w internecie