20 stycznia 2018 roku reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Sokół rozpoczęli starty w nowym sezonie. W Kętrzynie odbyły się Mistrzostwa Województwa w zapasach w stylu wolnym w kategoriach mini zapasy, kadet, junior. Mistrzem województwa w mini zapasach został Hubert Jabłoński, a brązowe medale w kategorii kadet i junior zdobyli: Patryk Cichocki i Konrad Grzymowicz.

10 lutego 2018 roku, w pierwszy weekend po feriach zimowych w Karolewie odbyła się Wojewódzka Liga Zapaśnicza Młodzików w zapasach w stylu wolnym, na której brązowe medale zdobyli Denis Shepetun oraz Ksawery Jagielski. Gratulujemy zapaśnikom z UKS „Sokół” oraz trenerowi panu Krzysztofowi Przybyszowi. 17 lutego nowomiejskich adeptów tej sztuki walki czeka start w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego w zapasach w stylu klasycznym, które odbędą się w Lidzbarku Warmińskim.

Luty 2018
« Sty   Mar »