12 lutego 2018 roku podczas apelu z okazji Dnia Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim zostały wręczone nagrody za udział w konkursie plastycznym „Najładniejsza Laurka dla Babci i Dziadka”. Koordynatorkami konkursu były panie: Marta Marchwicka, Alina Bączek, Paulina Kopkowska-Dąbrowska. Rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, wychowanie w duchu szacunku dla wartości rodzinnych to główne cele konkursu. Laurki oceniało jury w składzie: Anna Pestka-Górska, Maria Taranowska, Agnieszka Dembińska. Pierwsze miejsce zajęła Martyna Szczepańska z klasy III a, na drugim miejscu uplasowała się Barbara Mierzyńska z klasy III d, a trzecie miejsce zdobyła Zuzanna Szałkowska z klasy III e. Komisja konkursowa wyróżniła także laurkę Michała Lendziona.

Luty 2018
« Sty   Mar »