12 lutego 2018 roku w hali Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się Dzień Babci i Dziadka. Najpierw przedstawienie przygotowane przez panie: Małgorzatę Głowacką i Justynę Pajewską oraz uczniów z klas: III c i III e obejrzeli uczniowie klas 0 – III Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Dzieci wysłuchały wierszy i piosenek oraz obejrzały „Familiadę”. Rozstrzygnięto również konkurs na najpiękniejszą laurkę dla babci i dziadka. O godzinie 16.00 na zaproszenie wnuków z klas: III c i III e do szkoły przybyli ich babcie i dziadkowie. Wyjątkowi i najukochańsi goście obejrzeli przedstawienie przygotowane przez wnuczęta, uczestniczyli w „Familiadzie”, którą poprowadzili uczniowie. Po występie trzecioklasiści wręczyli babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i drobne upominki. Uroczystość zakończył wspólny poczęstunek.

Luty 2018
« Sty