ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

12 lutego 2018 roku w hali Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się Dzień Babci i Dziadka. Najpierw przedstawienie przygotowane przez panie: Małgorzatę Głowacką i Justynę Pajewską oraz uczniów z klas: III c i III e obejrzeli uczniowie klas 0 – III Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Dzieci wysłuchały wierszy i piosenek oraz obejrzały „Familiadę”. Rozstrzygnięto również konkurs na najpiękniejszą laurkę dla babci i dziadka. O godzinie 16.00 na zaproszenie wnuków z klas: III c i III e do szkoły przybyli ich babcie i dziadkowie. Wyjątkowi i najukochańsi goście obejrzeli przedstawienie przygotowane przez wnuczęta, uczestniczyli w „Familiadzie”, którą poprowadzili uczniowie. Po występie trzecioklasiści wręczyli babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i drobne upominki. Uroczystość zakończył wspólny poczęstunek.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Luty 2018
P W Ś C P S N
« Sty   Mar »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  
Ja w internecie