17 stycznia 2018 roku w Kurzętniku odbył się XI Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek. W imprezie wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim: Antoni Fijałkowski, Otylia Olęcka, Amelia Żurańska, Aleksandra Jaroszewska i Anastazja Nowicka. Podopieczni pani Magdaleny Domżalskiej: Antoni Fijałkowski z klasy I a, Otylia Olęcka z klasy V b i Amelia Żurańska z klasy V b odnieśli sukcesy. II miejsce w kategorii klasy 0 – II zajął Antoni Fijałkowski, natomiast w kategorii klasy V – VII wyróżnienia zdobyły: Otylia Olęcka i Amelia Żurańska. Gratulujemy młodym solistom i pani Magdalenie Domżalskiej. Należy dodać, iż uczennica naszej szkoły Anastazja Nowicka zdobyła I miejsce w kategorii najmłodszych solistów.

Styczeń 2018
« Gru   Lut »