ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

W ramach projektu czytelniczego „Czytanie bez granic” w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się zajęcia poświęcone zimie. Ogromna niespodziankę dla najmłodszych przygotowała pani Małgorzata Prokop, która wcieliła się w postać pani Zimy. Podczas zajęć dzieci wysłuchały baśni H. Ch. Andersena „Królowa Śniegu” oraz śpiewały piosenki o tematyce zimowej przy akompaniamencie własnych instrumentów muzycznych, które zostały wykonane w trakcie zajęć. W ramach projektu wychowawczynie przeprowadziły pogadanki na tematy związane z zimą. Przedszkolaki poznały zasady bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych oraz rozmawiały na temat właściwego stroju oraz dokarmianiu zwierząt podczas zimy.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Styczeń 2018
P W Ś C P S N
« Gru   Lut »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031