W ramach projektu czytelniczego „Czytanie bez granic” w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się zajęcia poświęcone zimie. Ogromna niespodziankę dla najmłodszych przygotowała pani Małgorzata Prokop, która wcieliła się w postać pani Zimy. Podczas zajęć dzieci wysłuchały baśni H. Ch. Andersena „Królowa Śniegu” oraz śpiewały piosenki o tematyce zimowej przy akompaniamencie własnych instrumentów muzycznych, które zostały wykonane w trakcie zajęć. W ramach projektu wychowawczynie przeprowadziły pogadanki na tematy związane z zimą. Przedszkolaki poznały zasady bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych oraz rozmawiały na temat właściwego stroju oraz dokarmianiu zwierząt podczas zimy.

Styczeń 2018
« Gru