21 grudnia 2017 roku podopieczni pani Magdaleny Domżalskiej wystąpili z kolędami i piosenkami świątecznymi w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim. Podczas spotkania wigilijnego pracowników mundurowych i cywilnych zespół wokalny „Fart” w składzie: Marika Masłowska, Antoni Suchocki, Patryk Domżalski, Aleksandra Jaroszewska, Julian Bucha, Kornel Zbikowski zaprezentował kolędy i pastorałki. Kolędy i piosenki świąteczne zaśpiewała Amelia Kasprzycka. Pracownicy Komendy Powiatowej Policji usłyszeli również w wykonaniu młodych artystów, których przygotowali nauczyciele Szkoły Muzycznej, utwory na instrumenty. Kolędę na saksofon zagrał Patryk Domżalski, z kolei Amelia Kasprzycka wykonała utwór na flet, a Dawid Markuszewski zaprezentował piosenkę świąteczną na trąbkę. Wszystkim młodym wykonawcom podziękował za koncert oraz złożył życzenia świąteczno-noworoczne Komendant Powiatowy Policji w Nowym Mieście Lubawskim pan Jacek Drozdowski. Młodzi wykonawcy otrzymali od pana komendanta słodycze.

« Lis   Sty »