ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

W oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim dzieci aktywnie uczestniczyły w przygotowaniach do świąt Bożego Narodzenia. Dzieci z grup „Smerfów”, „Motylków” i „Krasnali” spotkały się na wspólnym dekorowaniu świątecznych pierniczków.Celem przedsięwzięcia było propagowanie kreatywnego działania na rzecz wzmacniania więzi rodzinnych i integracji ze szkołą. W projekcie uczestniczyły dzieci wraz z rodzicami oraz paniami: Karoliną Żywicką, Marią Szymankiewicz, Martą Marchwicką, Jolantą Wachowską, Małgorzatą Kozłowską, Dorotą Zdanowską. Efektem wspólnej pracy, której towarzyszyły świąteczne piosenki, były między innymi wspaniałe bałwanki, choinki, kolorowe buciki, gwiazdki oraz ubrudzone lukrem buzie maluchów. Podczas pracy było mnóstwo śmiechu i zabawy. Grupę „Motylki” odwiedził również Mikołaj, który rozdał dzieciom prezenty. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zajęć podzielili się opłatkiem i złożyli życzenia świąteczne.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« Lis   Sty »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Ja w internecie