W poniedziałek 18 grudnia 2017 roku uczniowie Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim wystąpili z koncertem kolęd i pastorałek na spotkaniu wigilijnym dla pracowników fabryki Szynaka Meble. Kolędy i utwory świąteczne zaprezentował zespół wokalny „Fart” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka przygotowany przez panią Magdalenę Domżalską w składzie: Marika Masłowska, Antoni Suchocki, Patryk Domżalski, Aleksandra Jaroszewska, Julian Bucha, Kornel Zbikowski. Ze świątecznym repertuarem wystąpili również uczniowie Szkoły Muzycznej I Stopnia: Amelia Kasprzycka i Wojciech Wajs. Uczniów przygotowała i wraz z nimi wystąpiła pani Agnieszka Kasprzycka. Uczniowie z Dyrektorem Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej panem Zbigniewem Domżalskim wręczyli panom: Janowi Szynaka oraz Andrzejowi Podlewskiemu świąteczne stroiki z najlepszymi życzeniami bożonarodzeniowymi i noworocznymi oraz podziękowania za pomoc i wspieranie naszej placówki. Na zakończenie uroczystości młodzi artyści otrzymali paczki ze słodyczami.

« Lis   Sty »