ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

W październiku w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim trwała jak co roku akcja „Znicz – światło nadziei”. Celem akcji była zbiórka zniczy. Uczniowie klas 0 – VII oraz ich rodzice bardzo chętnie włączyli się do akcji, której efektem było zebranie około 400 zniczy. W listopadzie zebrane podczas akcji znicze uczniowie wraz z wychowawcami zapalali w miejscach pamięci. Światła zapłonęły przy Pomniku pod Nawrą, przy Krzyżu – Ofiarom Wojny na cmentarzu parafialnym, przy Pomniku na ulicy 7 Grudnia, przy tablicy przy ulicy Działyńskich, a także na zapomnianych i opuszczonych grobach. Koordynatorem szkolnej akcji była pani Sylwia Cieszyńska.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Listopad 2017
P W Ś C P S N
« Paź   Gru »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Ja w internecie