6 listopada 2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się mecz w halową piłkę nożną klas siódmych Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka. Celem nadrzędnym kolejnego działania programu „Wychowanie przez kulturę fizyczną ku wartościom” było uwrażliwienie uczniów na respektowanie zasady fair-play, pełniąc rolę zawodnika, kibica, sędziego. Podczas zawodów sędzią meczu pod czujnym okiem nauczyciela wychowania fizycznego pani Anny Daniłowicz byli: Kornel Seroczyński i Dominik Raszkowski. Turnieje sportowe mają również uzmysłowić uczniom, iż tylko ciągła praca oraz trening to jedyny sposób do zwycięstwa. Mecz wygrała drużyna klasy VII b w składzie: Nikodem Jaroszek, Daniel Szczepański, Michał Podborowski, Bartosz Podborowski, Daniel Wiedwald, Wiktor Kopiczyński. W reprezentacji klasy VII a wystąpili: Hubert Meler, Patryk Biegajski, Kacper Biegajski, Przemysław Ziętarski, Filip Klarowski. Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy i życzymy wytrwałości w kształtowaniu swojej sprawności.

« Paź   Gru »
Ja w internecie