ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

26 października 2017 roku w świetlicy Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się zawody sportowe dla uczniów klas I – III Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka. Zawody, których organizatorami byli: pan Robert Wróblewski oraz panie Maria Taranowska i Anna Daniłowicz,  zapoczątkowała rozmowa o wartościach, jakie musieli spełniać mężczyźni, którzy chcieli zostać rycerzami. W ramach zawodów odbył się turniej warcabowy, w którym wzięło udział pięcioro uczniów. Pierwsze miejsce zajął Michał Jeda z klasy III e, na drugim miejscu był Szymon Rezmer z klasy III e, a trzecie miejsce zdobył Wiktor Połomski z klasy III d. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Następnie odbyły się zawody rzędów. Mali rycerze musieli wykazać się umiejętnościami walki na balonowe miecze, rzutami do celu itp. Wszyscy uczestnicy zabawy, która trwała od godziny 15.30 do godziny 17.00, otrzymali owoce i słodycze.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Październik 2017
P W Ś C P S N
« Wrz   Lis »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Ja w internecie