ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

28 września 2017 roku na obiekcie sportowym przy Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim odbył się II Memoriał im. K. Okołowskiego, który był jednocześnie Wojewódzkimi Zawodami LA na Orliku. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Starosta Nowomiejski pan Andrzej Ochlak.  Memoriał zaszczycili swoją obecnością: żona pan K. Okołowskiego, pan Mirosław Urbanowski, Przewodniczący Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego pan Wacław Wasiela oraz Wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II pani Eleonora Lewalska. Uczniowie naszej szkoły rywalizowali w następujących konkurencjach lekkoatletycznych: w biegu na 60 m, skoku w dal, skoku wzwyż, pchnięciu kulą. Trzecie miejsce w biegu na 60 m zajął Bastian Zdrojewski, który zajął także drugie miejsce w skoku w dal. W tej konkurencji na trzecim miejscu uplasował się Kornel Zbikowski. W skoku wzwyż trzecie miejsca zdobyli: Klaudia Jakielska i Aleksander Wiśniewski. Ewelina Ziółkowska została drugą zawodniczka zawodów w pchnięciu kulą.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Wrzesień 2017
P W Ś C P S N
« Cze   Paź »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Ja w internecie