28 września 2017 roku na obiekcie sportowym przy Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim odbył się II Memoriał im. K. Okołowskiego, który był jednocześnie Wojewódzkimi Zawodami LA na Orliku. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Starosta Nowomiejski pan Andrzej Ochlak.  Memoriał zaszczycili swoją obecnością: żona pan K. Okołowskiego, pan Mirosław Urbanowski, Przewodniczący Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego pan Wacław Wasiela oraz Wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II pani Eleonora Lewalska. Uczniowie naszej szkoły rywalizowali w następujących konkurencjach lekkoatletycznych: w biegu na 60 m, skoku w dal, skoku wzwyż, pchnięciu kulą. Trzecie miejsce w biegu na 60 m zajął Bastian Zdrojewski, który zajął także drugie miejsce w skoku w dal. W tej konkurencji na trzecim miejscu uplasował się Kornel Zbikowski. W skoku wzwyż trzecie miejsca zdobyli: Klaudia Jakielska i Aleksander Wiśniewski. Ewelina Ziółkowska została drugą zawodniczka zawodów w pchnięciu kulą.

« Cze   Paź »