11 września 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim w ramach projektu Wiedza Otwarta dla Wszystkich udali się na zajęcia rozwijające do Kaczego Bagna. W przedsięwzięciu, które odbywało się również w nocy, uczestniczyły dwie grupy. Grupa języka angielskiego realizująca przedsięwzięcie „Ready Steady Go”, którą prowadzi pani Małgorzata Fijałkowska oraz grupa przyrodników „Badacz wody”, z którą zajęcia ma pani Magdalena Grabowska. Uczniowie również uczestniczyli w zajęciach integracyjnych, piekli chleb, strzelali z łuku, chodzili na szczudłach, lepili różne przedmioty z gliny, grali na bębnach a przede wszystkim uczestniczyli w zajęciach naukowych.

« Cze   Paź »