ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

30 maja 2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki i Ojca. Montaż słowno-muzyczny odbył się w ramach XIX Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny i skierowany był do rodziców.Uczniowie grup 03 i 04 zaprezentowali przed zgromadzoną publicznością wiersze i piosenki. Dzieci przygotowały wychowawczynie – panie: Małgorzata Kozłowska i Karolina Żywicka. Młodzi artyści w podziękowaniu za trud rodzicielski wręczyli swoim mamom i tatom własnoręcznie wykonane laurki. Następnie rodzice i dzieci oraz wychowawczynie udali się do klas na świąteczny poczęstunek. Spotkanie odbyło się w miłej, serdecznej i uroczystej atmosferze. Rodzice byli bardzo zadowoleni z niespodzianki, jaką przygotowały dla nich ich pociechy.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Maj 2017
P W Ś C P S N
« Kwi   Cze »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Ja w internecie