30 maja 2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki i Ojca. Montaż słowno-muzyczny odbył się w ramach XIX Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny i skierowany był do rodziców.Uczniowie grup 03 i 04 zaprezentowali przed zgromadzoną publicznością wiersze i piosenki. Dzieci przygotowały wychowawczynie – panie: Małgorzata Kozłowska i Karolina Żywicka. Młodzi artyści w podziękowaniu za trud rodzicielski wręczyli swoim mamom i tatom własnoręcznie wykonane laurki. Następnie rodzice i dzieci oraz wychowawczynie udali się do klas na świąteczny poczęstunek. Spotkanie odbyło się w miłej, serdecznej i uroczystej atmosferze. Rodzice byli bardzo zadowoleni z niespodzianki, jaką przygotowały dla nich ich pociechy.

Maj 2017
« Kwi   Cze »