29 maja 2017 roku w Giżycku odbył się Finał Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w mini piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych. Do finału zakwalifikowały się drużyny ze szkół podstawowych Olsztyna, Olsztynka, Narzymia, Miłek, Giżycka i Nowego Miasta Lubawskiego.Nasze miasto reprezentowała drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Pierwszy raz nasza drużyna w mini piłce nożnej awansowała tak wysoko. W drużynie, która przygotowała pani Anna Gąsiorek – nauczyciel wychowania fizycznego zagrały: Ewelina Ziółkowska, Wiktoria Langa, Karolina Wilk, Anna Meler, Oliwia Osicka, Milena Piceluk i Weronika Olszewska. Mecze rozegrane były systemem „każdy z każdym”. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Miłek, natomiast nasze zawodniczki uplasowały się na piątym miejscu. Gratulujemy piłkarkom i pani Annie Gąsiorek.

Maj 2017
« Kwi   Cze »