ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

27 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się konkurs „Drugie życie śmieci” skierowany do uczniów klas I – III Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka. Nadrzędnym celem konkursu było propagowanie ochrony środowiska i segregacji odpadów. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną o recyklingu. W przedsięwzięciu, którego organizatorkami były panie: Alina Bączek i Marta Marchwicka wzięły udział dwuosobowe drużyny z każdej klasy. Uczniowie wykonali pracę z przygotowanych przez siebie odpadów (butelek, pudełek, nakrętek, gazet). Dwuosobowe reprezentacje klas oceniało jury w składzie: panie Anna Kawiecka i Agnieszka Dembińska oraz pan Krzysztof Przybysz. Zwycięzcą konkursu został team z klasy III c w składzie: Maja Lewandowska i Maja Michalska, drugie miejsce zajęły Oliwia Heyka i Julia Lubczyńska z klasy II b, trzecie miejsce zajęła drużyna klasy III b, w której wystartowały: Martyna Jesionowska i Agata Mikołajczewska. Komisja konkursowa wyróżniła Barbarę Zawadzką i Julię Rybicką reprezentujące klasę II c oraz zespół klasy I a w składzie: Magdalena Rzymek i Aleksander Klein. Laureaci konkursu otrzymali nagrody, które wręczyła im pani Renata Szwarc – Wicedyrektor Szkoły.

 

WSTECZ 

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
« Mar   Maj »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930