25 marca 2017 roku po raz kolejny wolontariusze ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim uczestniczyli w akcji „Godne dzieciństwo”. Akcja organizowana jest przez Polski Czerwony Krzyż wespół z siecią sklepów Tesco. Celem akcji jest pozyskanie pieniędzy dla osób potrzebujących wsparcia w tym szczególnym czasie przedświątecznym. Dzięki przedsięwzięciu wiele rodzin w całej Polsce godnie i uroczyście spędzi Wielkanoc. Dzieci wywodzące się z rodzin będących w trudnej sytuacji z powiatu nowomiejskiego również skorzysta z pomocy. Podczas akcji w Tesco zebrano 1493 złote, za które Zarząd Rejonowy PCK w Nowym Mieście Lubawskim przygotuje „wielkanocnego zajączka”. Serdecznie dziękujemy wolontariuszom: Michałowi Kwiatkowskiemu, Igorowi Godzińskiemu, Marcelemu Kowalskiemu, Radosławowi Chylińskiemu, Nadii Fanslau, Julii Dulińskiej, Annie Meler, Sandrze Gilgenast, Alicji Babskiej, Joannie Witkowskiej, Amelii Leśniewskiej, Oliwii Osmańskiej, Karolowi Józefowiczowi, Filipowi Florencowi, Dobrawie Chorzelewskiej oraz opiekunom – paniom: Agnieszce Dembińskiej, Magdalenie Grabowskiej, Alinie Bączek i koordynatorce akcji – pani Małgorzacie Potomskiej.

Marzec 2017
« Lut   Kwi »