ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl

 

                          

25 marca 2017 roku po raz kolejny wolontariusze ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim uczestniczyli w akcji „Godne dzieciństwo”. Akcja organizowana jest przez Polski Czerwony Krzyż wespół z siecią sklepów Tesco. Celem akcji jest pozyskanie pieniędzy dla osób potrzebujących wsparcia w tym szczególnym czasie przedświątecznym. Dzięki przedsięwzięciu wiele rodzin w całej Polsce godnie i uroczyście spędzi Wielkanoc. Dzieci wywodzące się z rodzin będących w trudnej sytuacji z powiatu nowomiejskiego również skorzysta z pomocy. Podczas akcji w Tesco zebrano 1493 złote, za które Zarząd Rejonowy PCK w Nowym Mieście Lubawskim przygotuje „wielkanocnego zajączka”. Serdecznie dziękujemy wolontariuszom: Michałowi Kwiatkowskiemu, Igorowi Godzińskiemu, Marcelemu Kowalskiemu, Radosławowi Chylińskiemu, Nadii Fanslau, Julii Dulińskiej, Annie Meler, Sandrze Gilgenast, Alicji Babskiej, Joannie Witkowskiej, Amelii Leśniewskiej, Oliwii Osmańskiej, Karolowi Józefowiczowi, Filipowi Florencowi, Dobrawie Chorzelewskiej oraz opiekunom – paniom: Agnieszce Dembińskiej, Magdalenie Grabowskiej, Alinie Bączek i koordynatorce akcji – pani Małgorzacie Potomskiej.

 

WSTECZ

Misja szkoły


Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej i przyjaznej szkoły, w której wszyscy wzajemnie się szanują i wspierają. Dbamy o indywidualny i wszechstronny rozwój oraz wyposażenie ucznia w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę. Szanujemy każdego człowieka i otaczający nas świat, jesteśmy wrażliwi na potrzeby i krzywdy innych.


Marzec 2017
P W Ś C P S N
« Lut   Kwi »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Ja w internecie